Vítáme Vás * Welcome * Добро пожаловать

WEDDING

svatební šaty a pánské obleky, svatební make up a styling

bridal dresses, men suits, wedding make up and styling

cвадебные платья, mужские костюмы, cвадебный макияж и стиль

MICHAL MAREK svatební šaty (10)MICHAL MAREK svatební šaty (9)MICHAL MAREK svatební šaty (3)MICHAL MAREK svatební šaty (8)MMICHAL MAREK svatba002MMICHAL MAREK svatba001MICHAL MAREK svatební šaty (5)MICHAL MAREK svatební šaty (6)MICHAL MAREK svatební šaty (4)MICHAL MAREK svatební šaty (2)MICHAL MAREK nevěsta ženich

 

Šijeme svatební šaty a obleky na zakázku pro všechny typy postav. Ať už preferujete jednoduché splývavé šaty nebo  vyšívané či obšívané krajkou / štrasem, Vaší představě rádi dáme konkrétní tvar. Šaty Vám po svatbě můžeme upravit tak, abyste je mohla nosit i nadále při různých všednějších příležitostech. V diskréním příjemném prostředí módního ateliéru, který se nachází v Praze na Letné v Ovenecké 36 (vchod z ul. U Studánky) s Vámi rádi rozebereme Vaše představy i možnosti. Nabízíme i svatební make up a celkový styling (u nás i u Vás). Spolupracujeme s profesionálními kadeřníky, fotografy i floristy, jejichž služby Vám též můžeme zprostředkovat.

Ceny svatebních šatů na zakázku začínají zhruba na 15 tis. Kč a odvíjí se od spotřeby a výběru materiálu, detailů a náročnosti zpracování.

Ceny svatebního líčení se pohybují v rozmezí 1500-2500 Kč, množstevní sleva je možná.

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci a probrání Vašich představ.

♥  ♥  ♥