V Í T E J T E * W E L C O M E * B I E N V E N U E

PARTNEŘI

 

Partnery připravované kolekce 24/7/365 days 4ever jsou

 

logo

 PODPOŘTE DOBROU VĚC A VYBERTE SI SVOU ODMĚNU

 

Partnery kolekce Můra a módní přehlídky jsou

 

logo_1

 

M3akI_Wy_400x400

FREYWILLE_1Z_Sphinx_sw

Logo_NYX Hotel Prague_by LH_Online-01 

 

 logo

 

Logo-Fresh-Face

 

0001

 

0001

LOGO2 - Luxury Dry Cleaning

 Tisková zpráva

 

Více o kolekci (články, TV reportáže, foto a video report) naleznete v záložce Blog

 

Spolupráce, sponzoring, partnerství

Ateliér nezávislého módního návrháře Michala Marka nabízí široké smluvní možnosti spolupráce či partnerství společnostem a firmám z mnoha oborů a prezentaci značek - především dík pravidelně pořádaným autorským přehlídkám, kterým se dostává široká mediální pozornost. Vyznačují se kvalitou, vysokou a cíleně zaměřenou návštěvností (lidé z podnikatelské a umělecké sféry, politici, novináři seriózní i bulvární, blogeři, influenceři, ale i obyčejní lidé s rozhledem a aktivním přístupem k životu). V modelech z našeho ateliéru se objevují dámy i pánové na předních společenských akcích, nosí a/nebo je využívají při své práci nebo tvorbě známé osobnosti a umělci atp. V případě zájmu o spolupráci, partnerství, sponzoring, brand promotion nebo jinou formu spojení Vaší značky / blogu / služby se značkou Michal Marek nás neváhejte kontaktovat. V každém jednotlivém případě s Vámi rádi najdeme průsečík výhodný pro obě strany. Pečlivě dbáme na to, aby partneři pro jednotlivé akce nebyli sobě navzájem konkurenty a aby prostor, který v průběhu přehlídek i následně (online, další prezentace, PR zprávy) byl využit v jejich maximální prospěch.

Aktuálně připravujeme představení nové trojkolekce (dámská, pánská a unisex řada), které proběhne formou módní přehlídky a charitativně zaměřeného večera doplněného o umělecká vystoupení 15.3.2019 v Praze a následně 12.4. v Olomouci a 29.6. v Karlových Varech v době konání Mezinárodního filmového festivalu.

Podpora nezávislého českého designu, donátoři, mecenáši umění a talentu

Móda je umění svého druhu, které přes přetrvávající pověst zlatého pozlátka reálně povznáší každého člověka, při správném pochopení, uchopení a užívání pozdvihuje jeho sebevědomí, zvyšuje šanci na úspěch v pracovním i osobním životě, zvyšuje jeho atraktivitu nebo serióznost, pomáhá i ve zdánlivě nesouvisejících ohledech jako je kultivace projevu či duše. Svým dílem pomáhá obohacovat, uzdravovat a udržovat seběvědomou a zdravou celou společnost. Móda je přesto v hledáčku investorů nebo donátorů jakousi popelkou v porovnání se sportem nebo jinými formami umění. Náš nezávislý módní design vzniká čistě v českých rukou, převážně je prezentován z vlastních prostředků, je založen na snu, talentu a vášni designéra a poctivé práci jeho a spolupracujících švadlen. V případě, že máte zájem o podporu nezávislého módního designu a tvůrčích schopností českého talentu, oceníme každý takový příspěvek, ať už finanční, materiální či nemateriální povahy - i dobrý nápad, idea, rada, názor či kontakt má někdy nevyčíslitelnou cenu, ozvěte se nám, budeme rádi! (RB)

Děkujeme!

 

 „Co chceš, můžeš.“ Tomáš Baťa


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.