V Í T E J T E * W E L C O M E * B I E N V E N U E

VSTUPENKA - PŘEHLÍDKA 12.4. OLOMOUC

2 hodnocení
 
Akce Tip
 

Vstupenka na módní přehlídku 12.4.2019 v Olomouci - představení nové kolekce 24/7-365/days-4/ever módního návháře Michala Marka. Více o akci se dozvíte v popisu produktu.

Entrance ticket for the fashion show 12.4.2019 in Olomouc

Jak ji správně objednat? Věnujte, prosím, pozornost návodu v popisu produktu.

Dostupnost skladem / available
555 Kč    
Kategorie E-BOUTIQUE
 

Vstupenka pro 1 osobu na módní přehlídku návrháře Michala Marka - představení autorské kolekce 24/7 - 365 days - 4ever v pátek 12.4.2019 od 19.30 v hotelu Nezvalova Archa v Olomouci. V ceně vstupenky je welcome drink, drobné občerstvení, doprovodný program.

Při objednání, prosím, volte výhradně formu dodání: E-MAIL a způsob platby PŘEVOD-VKLAD NA ÚČET. Po připsání částky na náš účet č. 220920757/0600 Vám bude zaslána na e-mail zadaný v Objednávce Vstupenka/Daňový doklad a Vaše jméno zadáno na Guestlist. U vstupu hostesce oznámíte pouze své jméno, není třeba Vstupenku/Daňový doklad tisknout. Pokud kupujete vstupenku pro někoho jiného či pro více osob, prosím, uveďte jména všech hosta/ů v textu Objednávky. Online objednávka Vstupenky je možná pouze do 10.4.. včetně s tím, že prostředky musí být na náš účet připsány nejpozději 11.4.2019. V případě jakýchkoli potíží s objednáním nám napište nebo zavolejte, prosím. Vstupenku bude za předpokladu dostatečné kapacity pořídit i na místě za stejnou cenu 555,- Kč (platba v hotovosti nebo kartou).

Děkujeme za pochopení!

Kolekce 24/7 – 365/days – 4ever volně navazuje na předchozí kolekci Můra. Je tvořena 3 řadami: dámskou (Bára), unisexovou (Bez hranic) a pánskou (jméno neprozradíme, ale bude HOT). Každá z těchto řad nese svůj vlastní příběh i odlišnou formu prezentace. Všechny 3 příběhy na sebe logicky nenavazují, tvoří přesto ucelenou kolekci, příběh o poznání sebe sama, o přijmutí naší vlastní identity, naší podstaty a přirozenosti se všemi odlišnostmi, přednostmi, klady i zápory. Nedílnou součástí tohoto příběhu je zaměření se na společenská stigmata.

Pátek 12.4. v 19:30 v hotelu Nezvalova Archa v Olomouci

Hotel Nezvalova Archa - Nezvalova 3, 779 00 Olomouc (nedaleko hlavního nádraží ČD)

Dresscode - disco

Večerem provede herečka a moderátorka Nela Boudová, program zahrnuje módní přehlídku, pop up store návrháře, tombolu, aukci modelů, umělecké vystoupení, následná party, DJ.

 

 

  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.