W E L C O M E * B I E N V E N U E * V Í T E J T E

PAPARAZZI, kolekce dámských kabátů - Tisková zpráva

Tisková zpráva

Na jeden den se návrhář Michal Marek stal paparazzim. Koho a proč se svým týmem pronásledoval?

„Agátě se zapalují lýtka. Vyrazila si k hradčanským kasárnám. A náš tým jí byl v patách. Agáta se chovala jako chameleon, během jediného dne se stihla 9x převléci – přesto objektivu našeho fotografa neunikla“, říká s úsměvem a notnou dávkou nadsázky návrhář Michal Marek, který Agátu Hanychovou Prachařovou oslovil, aby se stala tváří jeho nové kolekce, kterou nazval příznačně – Paparazzi. Během chladného podzimního dne vznikla v uličkách na Novém světě série fotografií, která zachycuje modely z této kolekce - kabáty (nejen) na nadcházející zimní sezónu. A jaké jsou? Krásné, hřejivé, nositelné – laděné do tmavých a zemitých tónů.

Modely z kolekce Paparazzi představil Michal na módní přehlídce 25.11.2019 v Renocar v Kongresovém centru v průběhu vernisáže fotoobrazů výtvarníka Romana Řeháka. Mezi hosty bylo možno spatřit Olgu Menzelovou, Felixe Slováčka, Michala Malátného, Pavla Větrovce nebo Slávka Bouru.

Slušivé kabáty z kolekce Paparazzi je možno zakoupit online na webu návrháře nebo v jeho zrekonstruovaném a znovuotevřeném ateliéru v Praze na Letné v ulici Ovenecké. A určitě to není vše – milovníci módy se mohou těšit na další ucelenou řadu zimních kabátů, o které můžeme prozradit jen to, že bude bílá – bílá jako sníh, bude nadčasová – bude KI.

Kolekce Paparazzi byla k vidění během Charitativní módní show 20.12.2019 v KD v Kralupech nad Vltavou

 

Backstage video z focení kolekce Paparazzi: