W E L C O M E * B I E N V E N U E * V Í T E J T E

LOVE - backstage fotky, videa a spousta článků

Poslední srpnové pondělí jsme fotili novou kolekci nazvanou Love - Láska. Svou tvář kolekci propůjčili Františka Čížková, Kateřina Wohlmann-Votavová, Bláža Hlasová, Petra Veverková a Filip Jankovič - více zde

Kolekci Vám představíme na módní přehlídce 26.9.2017 (zbylé vstupenky jsou k dostání již jen po telefonické domluvě), na první fotky se však již nyní můžete podívat v našem lookbooku. 

Náš atelíér navštívila i kamera pořadu Očima Josefa Klímy z televize Prima, která snímala jeden den hlavní tváře kolekce, Františky Čížkové. Pořad byl odvysílán v neděli 17.9.2017.

Pokud nestihnete naši autorsou přehlídku 26.9., můžete se přijít podívat na Vodafone You Fest 30.9.2017 na výstaviště v Holešovicích nebo 20.10. na přehlídku Topstyl v Mohelnici u Olomouce. (rdk)

 

BLESK.CZ - report z focení kolekce LOVE - odkaz na článek

 Bleskove.cz - Jak se líbilo focení modelce Kateřině Votavové si můžete přečíst po kliknutí zde...

...a na to jak si sukni s vlaštovkou zamilovala a krátce po focení si v ní vyrazila na party Ostrava Fashion Weekend v pražském SoHo, kde jí zachytil reportér Blesku ve společnosti dalších krásných dam zde. 

Pražský zpravodaj o kolekci napsal na svém portálu Spycross

Dvoustránkový rozhovor s Michalem, zdaleka nejen o kolekci LOVE, si můžete přečíst i v letním čísle odborného B2B magazínu SVĚT TEXTILU&OBUVI.

Michal Marek LOVE collection - Kateřina Votavová - Filip Jankovič - Františka Čížková, láska, unisex, modelky, tanečníci, módní policie...

 

Michal Marek - collection Love / Františka Čížková, Filip Jankovič

Michal Marek - collection LOVE

Michal Marek - collection Love, Kateřina Votavová