W E L C O M E * B I E N V E N U E * V Í T E J T E

Doprava a platba

Platební podmínky

při objednání zboží, které je skladem 

PŘEVOD/VKLAD NA BANKOVNÍ ÚČET

Platba předem ve výši 100% kupní ceny převodem či přímým vkladem na náš bankovní účet č. ú. 7472868707/5500 vedený v Raiffaisenbank.

Po odeslání objednávky kupující obdrží obratem email s potvrzením přijetí objednávky, vč. informace o výši kupní ceny, čísla účtu a variablního symbolu pro provedení platby či vkladu. Zboží zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží. Tento způsob úhrady kupní ceny je považován za zálohovou platbu na kupní cenu. Momentem připsání platby na náš účet začíná plynout dodací doba 7-14 pracovních dnů (zboží zpravidla odesíláme obratem). Spolu se zbožím Vám bude zaslán daňový doklad. Převod či vklad na běžný účet nepodláhá povinnému hlášení EET ze strany prodávajícího. Čas připsání prostředků na náš účet ovlivňují podmínky tuzemského platebního styku konkrétní banky, zpravidla však bývají prostředky připsány do následujícího pracovního dne.

Upozorňujeme, že zboží není možné odeslat bez toho, že by bylo prodejci uhrazeno 100% ceny!

 

 

 

Doprava zdarma formou balíku do ruky/doporučené zásilky České pošty

 

  • objednaný produkt je doručen prostřednictvím České pošty a jejich služby Balík do ruky nebo Doporučená zásilka
  • v okamžiku expedice zásilky jsou vám na e-mail, nebo SMS doručeny informace vč. podacího čísla balíku nebo zásilky
  • kde se váš balíček nebo zásilka nachází si můžete ověřit v online systému České pošty
  • v případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, s tím, že do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky. Zároveň vám bude doručena SMS a e-mail s informací o nezastihnutí na uvedené adrese
  • na poště budou balíček či zásilka uchovány k převzetí maximálně 6 dnů
  • prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Pokud zásilka žádné vady nevykazuje, není dopravce povinen vyčkat otevření zásilky.
  • v případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte zákaznickou linku České pošty a to na čísle 840 111 244. Reklamaci poškozené zásilky je možné uplatnit zpětně a to až 3 dny.